Łukasz Cieśliński, COP Koszalin, Pracownia Pozarządowa

SZKOLENIE DOT. TWORZENIA WNIOSKÓW DO UM KOSZALIN

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

19 grudnia mija termin na składanie ofert w większości konkursów Miasta Koszalina dla organizacji pozarządowych na rok 2018. Zapraszamy na szkolenie, dzięki któremu przygotowanie dobrego wniosku stanie się proste! Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia wiedzy i potrzebnych informacji dot. przygotowania oferty w konkursie Miasta Koszalina, a także skonsultowania swoich wniosków.
.

Temat szkolenia: Zasady tworzenia wniosków aplikacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem ofert składanych w otwartych konkursach ogłaszanych przez Prezydenta Miasta Koszalina na rok 2018

Opis: W tym roku po raz kolejny koszalińskie organizacje mogą składać swoje oferty na działania planowane do realizacji w roku 2018 na rzecz mieszkańców Koszalina. Przy okazji ogłoszonego przez Urząd Miejski konkursu przypomnimy najważniejsze zasady wypełniania oferty, z uwzględnieniem jej powiązań z umową o dofinansowanie. Dodatkowo pojawi się temat planowania projektów (analiza zasobów własnych, analiza potrzeb odbiorców itp.) i zarządzania projektami. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję do samodzielnego tworzenia wybranych elementów ofert.

Termin do wyboru:

  • 7 grudnia 2017 (czwartek), godz. 10.00 – 15.00
  • 9 grudnia 2017 (sobota), godz. 10.00 – 15.00

Prowadzenie: Łukasz Cieśliński, Pracownia Pozarządowa

Miejsce: Centrum Organizacji Pozarządowych – ul. Dworcowa 2 w Koszalinie (siedziba Pracowni Pozarządowej).

Zgłoszenia: FORMULARZ

Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjmowania w przyszłości zgłoszeń od osób, które zostaną zakwalifikowane do uczestnictwa w szkoleniu i nie wezmą w nim udziału bez uprzedniego zawiadomienia o nieobecności.

 

Szkolenia współfinansowane ze środków Miasta Koszalina w ramach Centrum Organizacji Pozarządowych

logo

Udostępnij post na Facebooku: