PROGRAM WATCH IT W KOSZALINIE! WARSZTATY 18.05

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Spotkanie warsztatowe programu Watch it! w Koszalinie. 18 maja 2018 r.

Dzięki współpracy z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych mamy przyjemność zaprosić Was na niezwykłe warsztaty dotyczące prowadzenia działań reklamowych i kampanii.

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych od 2016 roku realizuje systemowy projekt „Watch it!”, którego celem jest wzmocnienie organizacji pozarządowych o wiedzę i umiejętności związane z prowadzeniem kampanii społecznych. W programie także buduje partnerstwa między organizacjami a agencjami reklamowymi oraz uczy, jak organizacje mogą korzystać z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych.

W ramach programu prowadzone są spotkania informacyjne i warsztaty w miastach w całej Polsce. Spotkania te współprowadzi ekspert z branży reklamowej. W Koszalinie będzie to Michał Nowosielski, twórca agencji reklamowej Bigthinkski, 2012-2016 dyrektor kreatywny w agencji BBDO. Wcześniej pracował na stanowisku dyrektora kreatywnego w agencjach Young & Rubicam Brands, Grupie Ogilvy i Publicis. Z branżą reklamową związany jest od ponad 24 lat. Autor i współautor wielu kampanii społecznych.

Chcemy, żeby organizacje pozarządowe uczestniczące w spotkaniu:

  • poznały specyfikę branży reklamowej,
  • nauczyły się pisania briefów reklamowych,
  • nauczyły się planować kampanię społeczną,
  • dowiedziały się, jak korzystać z bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych.

Spotkanie potrwa 5 godzin. W przerwie oferujemy poczęstunek wegetariański.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie udziały na stronie programu: www.watchit.org.pl (formularz zgłoszeniowy: www.watchit.org.pl/formularz2018).

Spotkanie odbędzie się 18 maja w siedzibie Pracowni Pozarządowej.
.
.

.

Warsztat realizowany w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych
współfinansowanego przez Miasto Koszalin

COP koszalin