Pracownia Pozarządowa, organizacje pozarządowe, dzień ngo, koszalin

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW KOSZALIŃSKIEJ GALI NGO

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak wielu w Koszalinie jest społeczników – osób, które działając w stowarzyszeniach i fundacjach przyczyniają się do rozwoju naszego miasta. To właśnie specjalnie dla nich, 5 lat temu, lokalne władze ustanowiły niezwykłe święto – Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych.

Podczas tego wydarzenia szczególnie promujemy działania organizacji, doceniamy ich sukcesy i zachęcamy innych do aktywności.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych, która odbędzie się 5 października o godz. 18 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki.

Udział w Gali to:

👉 szansa na spotkanie kilkuset inspirujących osób,
👉 motywujące wystąpienie gościa specjalnego – Jurka Owsiaka,
👉 poznanie organizacji, które w minionym roku osiągnęły największe sukcesy,
👉 networking środowiska aktywnych mieszkańców,
👉 moc atrakcji i niezwykła atmosfera!

Po zakończeniu oficjalnej części, przewidziano bezpłatny poczęstunek i czas na nawiązywanie nowych relacji oraz rozwijanie tych już istniejących.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. By wziąć w niej udział wystarczy spełnić dwa warunki: być koszalińskim społecznikiem/społeczniczką lub przedstawicielem/przedstawicielką samorządu oraz zarejestrować się poprzez dostępny formularz: https://galaNGO.evenea.pl

Informacji na temat Gali udziela koordynatorka wydarzenia Monika Widocka z Pracowni Pozarządowej (tel. 889 079 015, mail: mwidocka@pracowniapozarzadowa.pl).

Organizatorem Gali już po raz piąty jest Pracownia Pozarządowa. Koszalińskie stowarzyszenie, które z sukcesem od 18 lat wspiera lokalną aktywność mieszkańców Pomorza Zachodniego.
.

Pracownia Pozarządowa

Gala jest współfinansowana ze środków Miasta Koszalina, Pracowni Pozarządowej oraz Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina