Pracownia Pozarządowa

KOSZALIŃSKI DZIEŃ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ZA NAMI!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Decyzją Rady Miejskiej w Koszalinie z roku 2014, 7 października jest Dniem Koszalińskich Organizacji Pozarządowych. Od 1 do 7 października świętujemy sukcesy lokalnych fundacji i stowarzyszeń, organizują one także dni otwarte dla mieszkańców. W tym okresie odbywa się uroczysta gala oraz rozstrzygany jest Konkurs Koszaliński Lider NGO.

Gala z okazji V Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych przeszła już do historii. W tym roku Gala odbyła się 5 października w Filharmonii Koszalińskiej. Gościem specjalnym Gali był Jurek Owsiak.

To był niezwykły wieczór! Pełen emocji, wzruszeń, inspiracji. Wspólnie świętowaliśmy, nagrodziliśmy sukcesy koszalińskich organizacji, wysłuchaliśmy poruszającego wystąpienia Jurka Owsiaka i pięknego minikoncertu zespołu Woodland Spirit. Był czas na rozmowy i nawiązywanie relacji między społecznikami. Dziękujemy wszystkim obecnym za ich energię! Kilkuset pozytywnych społeczników i Jurek Owsiak pod jednym dachem – to musiało się udać! Dziękujemy!

Zapraszając Jurka Owsiaka do udziału w świętowaniu Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych chcieliśmy by podzielił się z koszalińskimi społecznikami doświadczeniem z rozwijania działań swojej organizacji oraz by udzieliła się nam wszystkim jego energia, zapał i chęć działania do końca świata i o jeden dzień dłużej, nawet gdy czasem pojawiają się na naszej drodze wyzwania. Słysząc Wasze opinie po zakończeniu gali, wiemy już, że to się udało!

Jeszcze raz dziękujemy partnerom bez których organizacja tego wydarzenia byłaby trudniejsza:

Serdecznie też dziękujemy Jackowi Walo za porcję pięknych zdjęć

Pracownia Pozarzadowa gala 2018 ngo cop

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina
Udostępnij post na Facebooku: