pracownia pozarzadowa (1) cop koszalin szkolenie

SPONSORING DZIAŁAŃ SPOŁECZNYCH OKIEM SPONSORA – PO SPOTKANIU

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z Radkiem Bartosikiem – czynnie działającym w biznesie przedsiębiorcą, który podzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie pozyskiwania partnerów biznesowych i sponsorów.

Nasz Gość podkreślał, że w budowaniu relacji ze sponsorem istotne jest przygotowanie merytorycznie, jak również zarażenie go naszą energią i entuzjazmem. Pasja jest w życiu każdego z nas czymś bardzo ważnym. Jeżeli  uda nam się pokazać ewentualnemu partnerowi biznesowemu, że to co robimy jest czymś, dzięki czemu zrobimy coś wartościowego dla nas i dla innych, a do tego wiemy czego chcemy, chętniej nas wysłucha i będzie chciał przyczynić się do stworzenia tego razem z nami. My jako przedstawiciele koszalińskich organizacji pozarządowych również powinniśmy działać wspólnie, dzielić się doświadczeniami, pomysłami oraz pozytywną energią, której nam nie brakuje!

Bardzo dziękujemy Radkowi Bartosikowi za ukazanie nam swojego „biznesowego” punktu widzenia oraz Agnieszce Marczak za zorganizowanie wartościowego spotkania, na którym poruszyliśmy wiele bardzo istotnych dla nas, społeczników aspektów. Przybyłym uczestnikom również dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami, obawami i wnioskami, do których niejednokrotnie doszliśmy wspólnie.

Mamy nadzieję, że spotkanie przyniosło Wam dozę inspiracji i nowych pomysłów, dzięki którym osiągniecie zamierzone cele.

.

pracownia pozarzadowa (1) cop koszalin szkolenie

pracownia pozarzadowa (1) cop koszalin szkolenie

.

Spotkanie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zrealizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina