TUMITUP. NGO MEETUP KOSZALIN #1 JUŻ ZA NAMI!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

18 grudnia mieliśmy przyjemność zrealizować pierwszy koszaliński meetup dla organizacji pozarządowych działających na terenie naszego miasta.

Wysłuchaliśmy czterech interesujących prelekcji, przedstawionych przez zaproszonych społeczników – specjalistów:

Ali Al-Saiedi opowiedział o swoich doświadczeniach związanych z organizowaniem dużych wydarzeń. Alicja Rasińska podczas swojej prelekcji podkreśliła, że z bezinteresownego pomagania można czerpać wiele satysfakcji, jak również rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Tomek Stępniak dał nam mnóstwo przydatnych wskazówek jak zachęcić młodzież do działań wolontariackich. Podkreślił również, że dzisiejsi uczniowie są fantastycznymi, młodymi ludźmi, z którymi świetnie się współpracuje. Joanna Krężelewska opowiedziała w jaki sposób skutecznie komunikować się z lokalnymi mediami oraz przedstawiła specyfikę pracy w różnych rodzajach mediów.

Po prezentacjach mieliśmy okazję do poznania się i porozmawiania przy poczęstunku.

Dziękujemy Michałowi Bielińskiemu, który nakręcił wydarzenie swoją pozytywną energią oraz naszym prelegentom za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Uczestnikom dziękujemy za przybycie – bez Was tego spotkania by nie było!

Fotografował dla nas jak zawsze Jacek Walo.

.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina