racownia Pozarządowa seniorki

RANDKI SENIORÓW Z WOLONTARIATEM. ZAPROSZENIE

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Coraz liczniejszą grupę wolontariuszy stanowią seniorki! To wspaniale, ponieważ są rzetelnym, efektywnym i niezwykle oddanym wsparciem organizacji! My bez naszych wolontariuszek już nie wyobrażamy sobie działań. Jeśli Wasza organizacja także chciałaby pozyskać wolontariuszy w wieku senioralnym zapraszamy do udziału w naszej akcji.

W najbliższą środę (23 stycznia) przed zajęciami Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Koszalinie (godz.16-17:30) przy stolikach będziemy prezentować słuchaczom UTW nasze organizacje w formule „szybkich randek”.

Aby wziąć udział wystarczy:
-> zarezerwować sobie stolik przez kontakt z Pracownią,
-> wydelegować 1-2 osoby z Waszej organizacji, które podczas wydarzenia opowiedzą seniorom o Waszej organizacji i propozycjach na wolontariat,
-> przygotować kartki/ulotki/wizytówki z Waszymi danymi kontaktowymi.

Będą z nami przyjaciele: Centrum Wolontariatu KoszalinFundacja „Zdążyć z Miłością”Vivamy. Zapraszamy też Was 

Więcej informacji:
Monika Widocka tel. 889 079 015, mwidocka@pracowniapozarzadowa.pl

Łukasz Cieśliński, tel. 609 144 511 lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl

🔸

„Randki z wolontariatem” to nowa akcja Pracowni Pozarządowej. Na spotkanie o charakterze SpeedDate (szybkie randki) będą zapraszani mieszkańcy w różnym wieku chętni do rozpoczęcia działań wolontarystycznych oraz przedstawiciele koszalińskich organizacji, które poszukują wolontariuszy. Podczas spotkania uczestnicy kolejno dosiadają się do stolików organizacji i po krótkiej rozmowie decydują czy chcą zostawić organizacji kontakt do siebie w celu nawiązania współpracy. Akcja organizowana we współpracy z Koszalińskim Centrum Wolontariatu.

.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina