REJESTRACJA UCZESTNIKÓW KOSZALIŃSKIEJ GALI NGO 2019

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak wielu w Koszalinie jest społeczników – osób, które działając w stowarzyszeniach i fundacjach przyczyniają się do rozwoju naszego miasta. To właśnie specjalnie dla nich, 6 lat temu, lokalne władze ustanowiły niezwykłe święto – Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych.

Podczas tego wydarzenia szczególnie promujemy działania organizacji, doceniamy ich sukcesy i zachęcamy innych do aktywności.

Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych, która odbędzie się 7 października o godz. 18:00 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki.

Udział w Gali to:

👉 szansa na spotkanie kilkuset inspirujących osób,
👉 poznanie organizacji, które w minionym roku osiągnęły największe sukcesy,
👉 networking środowiska aktywnych mieszkańców,
👉 moc atrakcji i niezwykła atmosfera!

W uprzednim roku mieliśmy przyjemność wysłuchać rewelacyjnego wykładu Jurka Owsiaka. Tegoroczną galę uświetni pełen niezapomnianych emocji spektakl w stylu musicalowym odegrany przez wspaniałych artystów z Teatru Muzycznego Roma.

Po zakończeniu oficjalnej części, przewidziano bezpłatny poczęstunek i czas na nawiązywanie nowych relacji oraz rozwijanie tych już istniejących.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. By wziąć w niej udział wystarczy spełnić dwa warunki: być koszalińskim społecznikiem/społeczniczką lub przedstawicielem/przedstawicielką samorządu oraz zarejestrować się poprzez formularz dostępny TUTAJ.

Szanowni Państwo! Pula biletów internetowych została wyczerpana! Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie!
Osoby chętne do wzięcia udziału w Gali zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego (dane kontaktowe znajdziecie poniżej).

Informacji na temat Gali udziela koordynatorka wydarzenia Monika Widocka z Pracowni Pozarządowej (tel. 889 079 015, mail: mwidocka@pracowniapozarzadowa.pl).

Zapraszamy!

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina
Udostępnij post na Facebooku:
fb-share-icon