WOLONTARIAT – ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA!

|PARTYCYPACJA OBYWATELSKA

Organizacje pozarządowe doskonale wiedzą, że wolontariusz to osoba bardzo ważna, dzięki której wiele cudownych inicjatyw nie mogłoby się udać. Wolontariusz to wspaniała osoba, która poświęca swój czas, aby bezinteresownie pomagać przy organizacji imprez, noszeniu rzeczy, zapraszaniu do wspólnej zabawy, tworzeniu wspaniałych chwil i obdarowywaniu uśmiechem.

Właśnie dlatego pragniemy zaprosić Was na szkolenia poruszające temat wolontariatu i wolontariuszy! Są one przeznaczone dla osób koordynujących wolontariat w organizacji oraz dla samych wolontariuszy! 🙂

Sobota, 30.11 godz. 11:00 – 14:00

„Skuteczny koordynator wolontariatu” – zapraszamy osoby, które zajmują się w organizacjach pozyskiwaniem wolontariuszy, współpracą z nimi, ustalaniem zadań. Tych z wieloletnim jak i z kilkumiesięcznym doświadczeniem. Porozmawiamy jak skutecznie zarządzać wolontariuszami, jak ich rekrutować i… jak nie stracić. Wyjaśnimy najważniejsze wątpliwości, pokażemy najważniejsze regulacje formalno-prawne.
🔸Prowadzenie: Katarzyna Michalak, Ewelina Sobecka; Stowarzyszenie Polites ze Szczecina.

ZAPISY NA SZKOLENIE TUTAJ

.
Sobota, 30.11 godz. 14.30-16.30

„Rozwój kompetencji w pracy wolontariusza” – zapraszamy osoby działające jako wolontariusze, tych z długim stażem i tych z całkiem krótkim. Jakie kompetencje powinien posiadać wolontariusz? Jak może wspierać działania organizacji? Jakie są najważniejsze zasady i prawa wolontariusza? O tych wszystkich kwestiach będziemy rozmawiać podczas warsztatów.
🔸Prowadzenie: Ewelina Sobecka; Stowarzyszenie Polites ze Szczecina

ZAPISY NA SZKOLENIE TUTAJ

Zapraszamy serdecznie!

.

Udostępnij post na Facebooku: