WYJAZD Z NASZYMI WOLONTARIUSZAMI!

|Wolontariusze

Weekend 14-15 grudnia spędziliśmy w gronie niesamowitych osób – naszych wolontariuszy!

Wspólnie wybraliśmy się na wyjazd integracyjno-szkoleniowy aby wzmocnić nasze relacje i zyskać nieco wiedzy o sobie nawzajem. Wspólne chwile wykorzystaliśmy maksymalnie efektywnie!

Był to czas, który poświęciliśmy poznaniu siebie nawzajem: swoich zainteresowań, predyspozycji i umiejętności (w tym do gry w ping-ponga i bilard 🙂 ). Ten wyjazd ponownie udowodnił nam, że nasz zespół wolontariuszy jest przepełniony fantastycznymi i utalentowanymi ludźmi! 🧡

Dopełnieniem wyjazdu były części merytoryczne. Nasi wolontariusze od A do Z poznali na czym polegają działania naszego stowarzyszenia dzięki prezentacji przedstawionej przez Prezeskę, Monikę Widocką. Łukasz Cieśliński, Wiceprezes Pracowni opowiedział o tym jakie prawa mają wolontariusze oraz jak wolontariat wygląda z perspektywy Korzystającego. Krzysztof Bryła, Koordynator Wolontariatu uzmysłowił nam, że podstawowym elementem efektywnego zarządzania jest odpowiednia komunikacja w zespole.

Oprócz integracji i zdobywania wiedzy przeanalizowaliśmy nasze funkcjonowanie, planowaliśmy rozwój naszej drużyny i fantastycznie się bawiliśmy!

.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina

 

 

Udostępnij post na Facebooku: