WEŹ UDZIAŁU W BADANIU!

|WSPÓŁPRACA MIĘDZYSEKTOROWA

Corocznie na zlecenie Prezydenta Miasta Koszalina Pracownia Pozarządowa przeprowadza diagnozę stanu współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi. Diagnoza ta zostanie zrealizowana poprzez Lokalny Indeks Jakości Współpracy (LIJW).

Zachęcamy do znalezienia chwili czasu na refleksję i przyjrzenie się temu, co działo się w ubiegłym roku w relacjach Waszych organizacji z koszalińskim samorządem.

Rok 2020 był wyjątkowy pod wieloma względami. Jednym z jego aspektów były ograniczenia w realizacji zadań publicznych, w prowadzeniu działań przez organizacje pozarządowe; z pewnymi ograniczeniami nadal mamy do czynienia. Tym bardziej chcemy poznać Wasze opinie i wnioski na temat tego co działo się w minionym roku – jakie aspekty wzajemnej współpracy uważacie za pozytywne, co należałoby zmienić, jakie macie oczekiwania co do dalszej współpracy Miasta i sektora pozarządowego.

W realizowanym obecnie badaniu pytamy o opinie wszystkie strony współpracy – Radnych Rady Miejskiej, osoby z Urzędu miejskiego zajmujące się współpracą z organizacjami, kierownictwo Urzędu oraz oczywiście same stowarzyszenia i fundacje.

Ankieta przeznaczona jest dla organizacji pozarządowych działających na terenie naszego miasta. Link do ankiety znajdziecie TUTAJ.

Możecie ją również wypełnić w wersji papierowej i dostarczyć ją do naszej siedziby przy ul. Dworcowej 2 POBIERZ ANKIETĘ

Na wypełnione ankiety czekamy do 10 marca.

Zapraszamy!

Działanie realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych
w Koszalinie zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina

Udostępnij post na Facebooku: