Możliwości działania z Pracownią Pozarządową jest bardzo dużo i to na wielu płaszczyznach. Sprawdź naszą listę i wybierz najbardziej odpowiednią dla Ciebie opcję.

.
.

Dołącz do nas!

.

.procent

1% PODATKU

Podaruj nam swój 1% podatku dochodowego. Wtedy zamiast wesprzeć jedną organizację, pomożesz wielu jednocześnie. Dzięki Twojemu wsparciu pomożemy innym fundacjom i stowarzyszeniom, damy im wędkę, nie rybę. Nasz numer KRS: 0000026352

 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
w ramach projektu PITax.pl dla OPP

.


pigDAROWIZNA

Jeśli chcesz dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju lokalnych organizacji obywatelskich wystarczy, że przekażesz nam darowiznę – my zrobimy resztę. 10zł, 50zł, 100zł – każda kwota się liczy. Dodatkowo, podarowaną nam darowiznę, możesz odliczyć sobie od podatku do 6% wysokości Twojego dochodu. Numer naszego konta: 59124036531111000041890033
.

.

 

.
REGULARNA DAROWIZNApig2

Nie ma dla organizacji lepszego wsparcia finansowego niż sieć regularnych darczyńców. Chcesz być naszym? Zleć comiesięczny przelew w swoim banku. Darowizna stała nie musi być duża, ważne, że jest regularna.

.
.

 

handWOLONTARIAT

Ręce i serce do działania są warte jeszcze więcej niż pieniądze. Możesz być wolontariuszem stałym lub pomagać nam podczas większych wydarzeń. W naszym stowarzyszeniu masz szansę rozwijać się w różnorodnych kierunkach zależnych od Twoich predyspozycji, umiejętności i chęci. Wspólnie dobierzemy rodzaj wolontariatu dający Ci największą satysfakcję.

.

.

.
 team
CZŁONKOSTWO

Jeśli identyfikujesz się z naszą misją, uczestniczysz w naszych działaniach lub być może jesteś naszym wolontariuszem, a chciałbyś na stałe dołączyć do naszej organizacji, współtworzyć ją z nami i współdecydować o jej rozwoju – zostań członkiem naszego stowarzyszenia!

.

.

.job
PRACA.

Widzisz się jako nasz pracownik? Marzysz by łączyć pracę z pasją? Chcesz rozwijać lokalne społeczeństwo obywatelskie? Prześlij nam swoje CV i śledź naszą stronę www, na której będziemy informować o rozpoczynaniu rekrutacji.

.

.job2

WSPÓŁPRACA

Jesteś specjalistą, który działa w podobnych dziedzinach jak nasze stowarzyszenie? Daj nam znać! Być może będziemy mogli rozpocząć współpracę. Nasza Pracownia współpracuje z kilkudziesięcioma trenerami, doradcami, specjalistami w tematyce organizacji pozarządowych, partycypacji obywatelskiej, prawa, księgowości, promocji, z socjologami, psychologami, prawnikami.

.

.

.coop

PARTNERSTWO

Przedstawicieli innych organizacji i samorządów, którzy mają podobne cele jak my zapraszamy do współpracy Możemy razem złożyć projekt, rozpocząć jakąś akcję. Razem możemy zmieniać świat!
.

.
.exchange

SPONSORING

Jeśli prowadzisz firmę możesz rozpocząć współpracę z nami. W naszych działaniach uczestniczą tysiące aktywnych mieszkańców z całego województwa. Możesz zostać partnerem naszego wydarzenia, wesprzeć rozwój naszej siedziby lub przekazać nam darowiznę. My przygotujemy Ci satysfakcjonującą ofertę zwrotną. Firmy mogą także odliczyć darowiznę od dochodu do 10% jego wysokości.

.

.

like
KIBICUJ NAM

Cudownym i przemiłym wsparciem jest kibicowanie nam w naszej działalności. Śledź naszą stronę internetową i profil na facebooku. Lajkuj, komentuj, udostępniaj. To duże wsparcie dodające skrzydeł potrzebnych każdej organizacji 🙂

.

.

.
.

Znalazłeś już swój sposób?
Nie czekaj! Działaj z nami!