O akcji „Zostawiam 1% w Koszalinie” w TV!
Niezwykle ważne jest aby mieszkańcy i mieszkanki 1% podatku przekazywali lokalnym organizacjom pozarządowym umożliwiając im realizację ich istotnych misji, zwiększanie wpływu i dotarcie do większej liczby osób i społeczności.
Dziękujemy TV MAX za upowszechnianie tej idei!
Zapraszamy do obejrzenia materiału:

