Na zaproszenie Fundacji Sektor 3 Szczecin mieliśmy okazję uczestniczyć w Zachodniopomorskim Konwencie NGO obywającym się w dniach 16- 18 września.
Na Konwencie, jako paneliści, dzieliliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniami. Łukasz Cieśliński był panelistą w debacie „Działania III Sektora – dla siebie czy dla innych?”, Monika Widocka była zaproszona do udziału w panelu dyskusyjnym „Mapa drogowa III sektora”. Oprócz udziału w debatach, mieliśmy też okazję uczestniczenia w ciekawych warsztatach i wykładach oraz poznania kolejnych organizacji pozarządowych działających w naszym województwie.
Zawsze pędzimy tam, gdzie w sektorze pozarządowym coś się dzieje!! 😀
Za zdjęcia dziękujemy zaprzyjaźnionej organizacji Chłopaki Znad Morza ! 🙂
.





