KONSULTACJE PROGRAMU ROZWOJU ŚRÓDMIEŚCIA W KOSZALINIE

|PARTYCYPACJA OBYWATELSKA

Zbliża się powoli do końca etap tworzenia założeń do Programu rozwoju Śródmieścia Koszalina. Przez ostatni rok zorganizowanych zostało kilkanaście spotkań i warsztatów z udziałem mieszkańców, przedstawicieli JST, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, którzy wspólnie zastanawiali się nad wizją rozwoju tej części naszego miasta.

Ostatnie dwa tygodnie marca chcemy poświęcić na konsultacje całego projektu Programu wśród osób, podmiotów i środowisk, które nie uczestniczyły na wcześniejszych etapach jego powstawania.

W związku z tym zwracamy się do wszystkich zainteresowanych z uprzejmą prośbą o poświęcenie czasu na zapoznanie się z załączonym projektem i podzielenie się swoimi uwagami co do jego zawartości i/lub propozycjami nowych zapisów w jego treści.

Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie opinie, które można do nas przesyłać do dnia 30 marca br. (środa), korzystając z prostego formularza.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Łukasz Cieśliński, tel.: 609 144 511, e-mail: lukasz.cieslinski@pracowniap.org.pl.

…………………………………………………………………..

Projekt Programu rozwoju Śródmieścia Koszalina

Formularz konsultacji

…………………………………………………………………..

stopka_norweska

Udostępnij post na Facebooku:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *