XIII ZACHODNIOPOMORSKIE FORUM PEŁNOMOCNIKÓW DS. NGO – ZAPROSZENIE

|WSPÓŁPRACA MIĘDZYSEKTOROWA

Zapraszamy wszystkich Pełnomocników i Pełnomocniczki ds. NGO do udziału w XIII Zachodniopomorskim Forum Pełnomocników ds. NGO!

Spotykamy się w Kołobrzegu, w hotelu Balitic Plaza w dniach 9-10 maja 2019 roku.

Forum zacznie się o godz. 12.00.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń oraz pobytu:

 1. Do zapisów na Forum służy krótki formularz zgłoszeniowy, dostępny TUTAJ.
 2. Udział w Forum jest odpłatny – 150 zł od osoby (cena brutto).
 3. W podanej cenie zapewniamy Państwu materiały konferencyjne, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, wyżywienie i przerwy kawowe oraz transport z dworca PKP/PKS do hotelu (w dniu rozpoczęcia Forum, o godz. 10.45) oraz z hotelu na dworzec PKP/PKS (w dniu zakończenia Forum, o godz. 14.45).
 4. W przypadku chęci skorzystania z bezpłatnego transportu w Kołobrzegu prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym.
 5. Koszty dojazdu do Kołobrzegu uczestnicy/uczestniczki Forum pokrywają we własnym zakresie.
 6. Z jednego samorządu zapraszamy do udziału w Forum maksymalnie 2 osoby.
 7. O zakwalifikowaniu do udziału w Forum decyduje kolejność wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
 8. Informację o zakwalifikowaniu danej osoby do udziału prześlemy drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.
 9. W przypadku wypełnienia formularza zgłoszeniowego i zakwalifikowania danej osoby do udziału w Forum, prosimy o dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty w ciągu 48 godzin (potwierdzenie prosimy przesłać na adres: lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl).
 10. Wpłat należy dokonywać na rachunek: 59 1240 3653 1111 0000 4189 0033 (Pracownia Pozarządowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2).
 11. W tytule przelewu proszę wpisać: „udział w Forum Pełnomocników 2019”, oraz imię i nazwisko zgłaszanej osoby.
 12. W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym oraz podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury.
 13. Zgłoszenia na Forum przyjmujemy do dnia 26 kwietnia br.
 14. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż dostępnych miejsc, będziemy na bieżąco informować zgłaszane osoby o fakcie zakwalifikowania na Forum, bądź o znalezieniu się na liście rezerwowej.
 15. W przypadku zwolnienia się miejsc z listy podstawowej, zapraszać będziemy osoby z listy rezerwowej, w kolejności wynikającej z daty i godziny wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
 16. Wszelkich informacji na temat konferencji udziela Łukasz Cieśliński, tel.: 609 144 511, e-mail: lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl.

Program wydarzenia dostępny TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!

.

Udostępnij post na Facebooku: