FESTIWAL ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH 2019 ZA NAMI! FOTORELACJA

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

9 czerwca odbył się Festiwal Organizacji Pozarządowych. Centrum naszego miasta wypełniło się morzem społeczników, wspaniałej energii i pasji! Mieliśmy ogromną przyjemność obserwować jak wiele stowarzyszeń, fundacji i klubów fantastycznie prezentowało się na koszalińskim placu. W ten piękny, słoneczny dzień mieszkańcy miasta mieli okazję zobaczyć prężnie działające koszalińskie organizacje pozarządowe, porozmawiać z ich przedstawicielami oraz  skorzystać ze wspaniałych atrakcji, które przygotowali!

Na Festiwalu było wiele organizacji działających na rzecz osób potrzebujących oraz rodzin. Spotkaliśmy również organizacje dla dzieci, młodzieży. Mieliśmy okazję zobaczyć się z artystami, osobami zajmującymi się nauką, sportem, historią i militariami. Usłyszeliśmy także silniki motocyklowe, a także podziwialiśmy piękne zabytkowe auta. Mogliśmy porozmawiać ze stowarzyszeniami zaangażowanymi w pomoc obywatelom, gościliśmy również przedstawicieli Urzędu Miejskiego w Koszalinie. W strefie gastronomicznej najedliśmy się do syta pysznym japońskim jedzeniem, burgerami i orzeźwiającymi lodami. Kolejną wspaniałą atrakcją były warsztaty kulinarne prowadzone na dużej scenie, następnie w namiocie kulinarnym przez Grzegorza Łapanowskiego.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim partnerom i  organizacjom, które tworzyły to wydarzenie razem z nami, oraz mieszkańcom miasta za liczne przybycie i wspaniałą zabawę. Naszym  niezastąpionym wolontariuszom, dziękujemy za wielki wysiłek przy współorganizowaniu Festiwalu. Dziękujemy wszystkim osobom, które dały w ten dzień cząstkę siebie!

W ten cudowny, słoneczny dzień mieliśmy okazję zobaczyć wiele uśmiechniętych twarzy, które uwiecznił dla nas Jacek Walo. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina
Udostępnij post na Facebooku: