GALA Z OKAZJI KOSZALIŃSKIEGO DNIA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ZA NAMI!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Jak doskonale wiemy 7 października to szczególna data dla koszalińskich społeczników. Tego dnia od 2014 roku obchodzimy Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych! Również w tym roku ten uroczysty dzień celebrowaliśmy tak sposób, aby nasi wspaniali działacze poczuli się wyjątkowo. Tym razem gościliśmy również społeczników z terenu województwa zachodniopomorskiego!

Gala z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych była pełna niezwykłych chwil, wzruszeń i uśmiechu. Wspólnie świętowaliśmy, wyróżniliśmy wspaniałe inicjatywy koszalińskich organizacji i wysłuchaliśmy pięknego koncertu artystów Teatru Roma. Podziękowaliśmy również naszym przyjaciołom, wolontariuszom. We foyer Koszalińskiej Filharmonii mieliśmy okazję na nawiązywanie nowych kontaktów, rozmowy i bezpośrednie gratulacje.

Widząc tyle uśmiechniętych, radosnych twarzy jednego wieczoru upewniliśmy się, że dni takie jak ten są nam, społecznikom niezwykle potrzebne. Możemy zobaczyć jak wiele wspaniałych osób zaangażowanych jest w rozwój Koszalina i Pomorza Zachodniego oraz celebrować ich sukcesy – wielkie, duże, i te zupełnie małe. Niezależnie od skali, Wasze działania są niebywale ważne i przyczyniają się do tego, aby nasze otoczenie było piękne i wartościowe.

Ponownie dziękujemy Wam za energię, inspiracje i tę wspaniałą moc do działania!

Zapraszamy do obejrzenia rewelacyjnej fotorelacji, którą przygotował dla nas Jacek Walo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Województwa Zachodniopomorskiego.
Realizowane w ramach prowadzenia Centrum Organizacji Pozarządowych w Koszalinie
zadania współfinansowanego ze środków Miasta Koszalina

 

Udostępnij post na Facebooku: