ZACHODNIOPOMORSKA AKADEMIA NGO – REKRUTACJA!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wraz ze Związkiem Pracodawców Pomorza Zachodniego rozpoczynamy rekrutację do jesiennych grup szkoleniowych w ramach Zachodniopomorskiej Akademii NGO!

Akademia to wyjątkowy cykl szkoleń dla działaczek i działaczy organizacji pozarządowych z Pomorza Zachodniego.

Proponujemy Wam bezpłatny udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów z najważniejszych obszarów funkcjonowania III sektora: zarządzania zespołem, finansowania działań, prawa, relacji z administracją czy promocji.

Akademia to 3 dwudniowe zjazdy, dzięki którym zwiększymy Wasze kompetencje przydatne na co dzień w aktywności pozarządowej i wzmocnimy potencjał Waszych organizacji w 3 aspektach: aktywności, komunikacji oraz świadomości.

 

Zachodniopomorska Akademia NGO to również:

🔸 możliwość zwiększenia swojej wiedzy, dzięki doświadczonym trenerom,

🔸 okazja do poznania osób z całego Pomorza Zachodniego działających na rzecz III sektora,

🔸 wspaniała atmosfera sprzyjająca integracji.

 

Na stronie Akademii – http://pracowniapozarzadowa.pl/akademia/– znajdziecie informacje dotyczące tematyki poszczególnych zjazdów, miejsca szkoleń, trenerów oraz niezbędne dokumenty potrzebne przy rekrutacji.

 

Aktualnie rekrutacja obejmuje 2 grupy szkoleniowe, które zaczynają swoje zjazdy już we wrześniu.

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

 

 

Dofinansowanie projektu „Z korzyścią dla Pomorza Zachodniego – pozarządowi eksperci ds. stanowienia prawa” z funduszy Unii Europejskiej w kwocie  645.697.50 zł

Celem projektu jest zwiększenie możliwości aktywnego i merytorycznego uczestnictwa w procesach stanowienia prawa podmiotom zachodniopomorskiego III sektora.

Udostępnij post na Facebooku: