KONKURS KOSZALIŃSKI LIDER NGO 2020 – START!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Wraz z Miastem Koszalinem serdecznie zapraszamy koszalińskie organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konkursie promującym ich wkład w rozwój naszego pięknego miasta. Pochwalcie się swoimi działaniami!

 

KATEGORIE

W Konkursie zostaną przyznane nagrody w trzech kategoriach:

  1. Koszaliński Lider NGO 2020 – za najlepszą inicjatywę zrealizowaną przez organizację w minionym roku kalendarzowym (2019 r.)
  2. Koszaliński Debiut NGO 2020 – za najlepszą inicjatywę zrealizowaną w minionym roku kalendarzowym (2019 r.) przez organizację zarejestrowaną w latach 2018–2019
  3. Koszaliński Honorowy Lider NGO 2020 – za całokształt działalności organizacji zarejestrowanej przed rokiem 1990

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Przedstawiciele organizacji pozarządowej, będącej realizatorem zwycięskiej inicjatywy otrzymają z rąk Prezydenta Miasta Koszalina lub jego przedstawiciela statuetkę, dyplom oraz prawo do posługiwania się tytułem:

🔸 „KOSZALIŃSKI LIDER NGO 2020”

🔸 „KOSZALIŃSKI DEBIUT NGO 2020”

🔸 „KOSZALIŃSKI HONOROWY LIDER NGO 2020”

 

ZGŁOSZENIA

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 września.

Można je składać:

  • w wersji papierowej (osobiście lub drogą pocztową) w siedzibie Pracowni Pozarządowej (75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2) z dopiskiem na kopercie „KOSZALIŃSKI LIDER NGO”,
  • skanem na adres: biuro@pracowniapozarzadowa.pl (w tytule maila „KOSZALIŃSKI LIDER NGO”).

Regulamin Konkursu oraz Formularze Zgłoszeniowe:


INFORMACJE I WSPARCIE

Chętnie służymy informacjami, pomocą w wypełnianiu formularzy oraz ich wydrukiem.

Kontakt:

Pracownia Pozarządowa
ul. Dworcowa 2, 75-201 Koszalin
tel./fax: 094 340 35 23
biuro@pracowniapozarzadowa.pl

 

Wyniki poznamy już 7-go października podczas obchodów Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych!

Przypomnijmy, iż za nami aż sześć edycji konkursu:

W 2014 roku zwycięską organizacją okazało się Stowarzyszenie SFX, organizator imprezy biegowej Nocna Ściema.

W 2015 roku statuetka i miano Koszalińskiego Lidera NGO trafiły do Fundacji Zdążyć z Miłością za inicjatywę mieszkania chronionego dla samotnych, bezdomnych matek z małoletnimi dziećmi.

Tytuł Koszalińskiego Lidera NGO 2016 otrzymało Koszalińskie Towarzystwo Społeczno – Kulturalne za Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja.

W 2017 roku zwyciężyło Stowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin z inicjatywą „Wsparcie dla Rodziny”. Przyznano także nagrodę w kategorii Debiut NGO: Stowarzyszenie TRIO BASKET KOSZALIN oraz nagrody w kategorii Honorowy Lider NGO, które otrzymały Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Odział Okręgowy Koszalin oraz Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Koszalinie. Pełne wyniki zeszłorocznej edycji dostępne są tu.

W 2018 roku tytuł Koszalińskiego Lidera NGO zdobyło Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie za inicjatywę „Samodzielność – moja przyszłość”. Pełne wyniki edycji 2018 dostępne są tutaj.

W 2019 roku Koszalińskim Liderem NGO zostało Stowarzyszenie Dom Miłosierdzia za inicjatywę „Dom otwarty dzień i noc”. Pełne wyniki edycji 2019 możecie sprawdzić tutaj.

 

 

 

 

Konkurs współfinansowany ze środków Miasta Koszalina oraz Pracowni Pozarządowej
Udostępnij post na Facebooku: