ZAPRASZAMY NA FORUM PEŁNOMOCNIKÓW DS. NGO!

|PARTNERSKIE SAMORZĄDY

Już 15 października spotkamy się na kolejnym Zachodniopomorskim Forum Pełnomocników ds. NGO.

Serdecznie zapraszamy do udziału przedstawicielki i przedstawicieli urzędów z terenu Pomorza Zachodniego, którzy na co dzień współpracują z organizacjami pozarządowymi!

 

Tegoroczne Forum odbędzie się w dniach 15-16 października w Kołobrzegu, w Hotelu New Skanpol przy ul. Dworcowej 10.

W jego trakcie będziemy rozmawiać m.in. o koniecznych zmianach w prawie dotyczących III sektora, pokażemy dobre praktyki we współpracy z organizacjami, przybliżymy również aktualne wyzwania stojące przez urzędami w dobie COVID-19 w kontekście realizacji zadań publicznych przez NGO.

Szczegółowy program Forum dostępny jest TUTAJ

 

Zgłoszenia do udziału w Forum przyjmowane są do 7 października br.

Służy do tego krótki formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

 

Wszelkich informacji na temat Forum udziela Łukasz Cieśliński, tel.: 609 144 511, email: lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl.

 

🔸

 Szczegóły dotyczące zgłoszeń oraz udziału w Forum:

 1. Zapisy na Forum odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy online, dostępny pod adresem: https://forms.gle/pcNbyQPbfhPdvWJA9.
 2. Udział w Forum jest odpłatny – 150 zł od osoby (cena brutto).
 3. Osoby niekorzystające z noclegu podczas Forum wnoszą opłatę w takiej samej wysokości (kwota ta nie jest opłatą za sam nocleg, tylko za udział w wydarzeniu, na które składają się również inne koszty).
 4. W podanej cenie zapewniamy Państwu udział we wszystkich sesjach merytorycznych w trakcie Forum, materiały konferencyjne, zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, wyżywienie i przerwy kawowe. Istnieje również możliwość bezpłatnego korzystania z basenu, sauny, jacuzzi w ramach hotelowego kompleksu Aqua Center.
 5. Zgłoszenia na Forum przyjmowane są do dnia 7 października br. (środa).
 6. Koszty dojazdu do Kołobrzegu uczestnicy/uczestniczki Forum pokrywają we własnym zakresie.
 7. Osoby dojeżdżające na Forum własnym samochodem mają następujące opcje:
  1. strzeżony parking hotelowy (odległość ok. 100m od hotelu); cena: 31 zł / doba. W przypadku chęci skorzystania z tej opcji prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym,
  2. miejsca parkingowe na ulicy bezpośrednio przed Hotelem w strefie płatnego parkowania (opłaty wymagane w godz. 9.00 – 18.00 w wysokości: 1-sza godz.: 2,50 zł;
   2-ga godz.: 3,00 zł; 3-cia godz.: 3,60 zł; każda następna godz.: 2,5 zł),
  3. miejsca parkingowe poza strefą płatnego parkowania (pozostałe ulice w sąsiedztwie Hotelu).
 8. Z jednego samorządu zapraszamy do udziału w Forum maksymalnie 2 osoby.
 9. O zakwalifikowaniu do udziału w Forum decyduje kolejność wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
 10. Liczba miejsc na Forum jest ograniczona.
 11. Informację o zakwalifikowaniu danej osoby do udziału prześlemy drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.
 12. W przypadku wypełnienia formularza zgłoszeniowego i zakwalifikowania danej osoby do udziału w Forum, prosimy o dokonanie wpłaty i przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty w ciągu 48 godzin (potwierdzenie prosimy przesłać na adres: lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl).
 13. Wpłat należy dokonywać na rachunek: 59 1240 3653 1111 0000 4189 0033 (Pracownia Pozarządowa, 75-201 Koszalin, ul. Dworcowa 2).
 14. W tytule przelewu proszę wpisać: „udział w Forum Pełnomocników 2020”, oraz imię i nazwisko zgłaszanej osoby/osób.
 15. W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym oraz podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury.
 16. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż dostępnych miejsc, będziemy na bieżąco informować zgłaszane osoby o fakcie zakwalifikowania na Forum, bądź o znalezieniu się na liście rezerwowej.
 17. W przypadku zwolnienia się miejsc z listy podstawowej, zapraszać będziemy osoby z listy rezerwowej, w kolejności wynikającej z daty i godziny wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
 18. Forum odbędzie się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.
 19. Na wydarzenie zapraszamy osoby bez objawów chorobowych oraz przypominamy o konieczności noszenia maseczek podczas wydarzenia (niezbędne oświadczenie będzie pobierane od uczestników/uczestniczek Forum po przybyciu do Hotelu).

 

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego

 

Udostępnij post na Facebooku: