GALA Z OKAZJI KOSZALIŃSKIEGO DNIA NGO 2020 ZA NAMI!

|ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

 Co roku 7 października obchodzimy Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych, który został ustanowiony świętem społeczników w 2014 roku. Spotkaliśmy się w środę, ponieważ tak wypadał ten szczególny dla nas wszystkich dzień.

Pomarańczowa Drużyna wolontariuszy na długo przed Galą ustalała szczegóły, aby wszystkim uczestnikom zapewnić opiekę i informację, a gdy pierwsi goście przekroczyli próg Filharmonii Koszalińskiej powitaliśmy ich i musicie wierzyć na słowo, że pod maseczkami kryły się nasze szerokie uśmiechy. 🙂  Na uczestników czekaliśmy w rejestracji, sklepiku i przy ściance, gdzie czekały gadżety do super sesji fotograficznych. We foyer niosły się melodia i śpiew dzięki zespołowi Harc Band.

Fantastycznie było patrzeć na salę wypełnioną społecznikami, obchodzącymi swój dzień. Wydarzenie to pełne było wzruszeń i dumy z rewelacyjnych ludzi z jakimi na co dzień sąsiadujemy i współdziałamy. Wspólnie z Wami świętowaliśmy, wyróżniliśmy fantastyczne inicjatywy koszalińskich organizacji – te związane z Konkursem Koszaliński Lider NGO 2020 jak i z pomocą mieszkańcom w czasach epidemii. Mogliśmy podziwiać również piękne i widowiskowe występy artystów z Teatru Muzycznego ADRIA.

Wydarzenie, które organizujemy cyklicznie, w tym roku stało pod znakiem zapytania. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się zorganizować dla Was to święto. Nie odczuliśmy dyskomfortu związanego z sytuacją epidemiologiczną, mamy nadzieję, że Wam również nie dało się to we znaki i mogliście w pełni celebrować te wyjątkowe chwile!

Dziękujemy Wam za tę dawkę mocy, radości i wzruszeń oraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ⭐

 

 

.

Galę z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych uwiecznili dla nas Monika Wysoczańska oraz Marcin Golik.

.

Wydarzenie współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Miasta Koszalina

Udostępnij post na Facebooku: