5 grudnia mieliśmy zaszczyt gościć w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz aby świętować Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!
Wiele razy podkreślaliśmy jak ważną rolę w naszym świecie odgrywają wolontariusze. Tym razem, wraz z innymi organizacjami pozarządowymi chcieliśmy złożyć oficjalne wyrazy uznania osobom, które stały się częścią naszej pozarządowej społeczności. Stowarzyszenia wspólnie z przedstawicielami Miasta Koszalina, koordynatorami wolontariatu podziękowały wolontariuszom za ich wkład w to aby miejsce, w którym żyjemy było piękniejsze.
Naszym wolontariuszom podziękowania złożyli Prezydent Miasta Koszalina Piotr Jedliński, Przewodniczący Rady Miejskiej w Koszalinie Jan Kuriata, prezeska Pracowni Monika Widocka i koordynator wolontariatu Krzysztof Bryła. Dziękujemy!
Wydarzenie uświetniły występy artystyczne uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych oraz Pałacu Młodzieży.
Piękną galę przygotowały organizacje:
?Koszalińskiemu Centrum Wolontariatu
?Fundacji „Zdążyć z Miłością”
?Hospicjum im. M. Kolbego
?Zachodniopomorskiemu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych Filia w Koszalinie
?Fundacji Pomocy Dzieciom Magia
Dziękujemy Wam, że również mogliśmy współtworzyć to wspaniałe wydarzenie i wspólnie świętować! ?
.





















.

.


