Działamy, wspieramy!
Jest dopiero wtorek, a my w tym tygodniu już zdążyliśmy:
– przeprowadzić szkolenie dla koordynatorów/ek wolontariatu
– uczestniczyć w spotkaniu powoływania rady działalności pożytku publicznego w Świdwinie
– przeprowadzić szkolenie dla Koszalińskiej Rady Seniorów
– uczestniczyć w posiedzeniu Gminnej Rady Pożytku Publicznego w Koszalinie
– stworzyć regulamin Konkursu na Bony wolontariacie
– uczestniczyć w posiedzeniu Zespołu ds. Miejskiego Programu wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością na lata 2023-2027.
– realizować proces ewaluacji ostatnich działań naszej Drużyny
– pracować nad kolejnymi wydarzeniami, które już zaraz!



