Dziękujemy szkołom za liczny udział w grze „poMOCni” podczas Koszalińskiego Festiwalu Organizacji Pozarządowych! Bardzo cieszy nas to, że do zabawy włączyło się tak dużo uczniów i uczennic!
Z radością ogłaszamy, że najwięcej kart gry zostało wypełnionych przez młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 23 im. Lotników Polskich w Koszalinie! Gratulujemy, pufy wędrują do Waszej szkoły!
Oto ranking zebranych kart od uczennic i uczniów, którzy wzięli udział w grze:
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich – 36 osób
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Orła Białego – 28 osób
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki – 15 osób
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Olimpijczyków – 14 osób
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 im. Kornela Makuszyńskiego – 13 osób
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Kosmosu – 12 osób
Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego – 11 osób
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy – 9 osób
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości – 8 osób
Szkoła Podstawowa nr 5 im. UNICEF – 7 osób
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika – 6 osób
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. G. Bacewicz w Koszalinie – 6 osób
Szkoła Podstawowa nr 7 im. I Armii Wojska Polskiego – 4 osoby
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Stefana Żeromskiego – 2 osoby
Zespół Szkół nr 12 w Koszalinie – 1 osoba
I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Dubois w Koszalinie – 1 osoba


