Nasza Pomarańczowa Drużyna spędziła ten dzień razem z Wielka Orkiestrą Światecznej Pomocy!
Pomagaliśmy na wiele sposobów m.in. w Koszalinie, Szczecinie, Cewlinie, Warszawie!
Świat pełen jest różnych wyzwań i potrzeb, a nasza pomoc może przynieść ulgę i wsparcie tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Pięknie jest pomagać!


