W tym miesiącu spotkaliśmy się uczniami i uczennicami aż trzech szkół w Koszalinie! Wraz z młodzieżą z V LO im. Stanisława Lema, II LO im. Wł. Broniewskiego oraz VI LO mieliśmy przyjemność prowadzić trzy inspirujące warsztaty oraz zgłębiać pomysły na projekty związane z Koszalińskim Budżetem Obywatelskim.
Młodzi ludzie podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat potrzeb miasta z perspektywy młodzieży. Razem zebraliśmy wiele pomysłów, które mogą wpłynąć na rozwój naszego miasta!
Teraz nadchodzi czas działania. Wspólnie przepracujemy zgromadzone pomysły, aby przekuć je w konkretne, gotowe do złożenia wnioski w ramach Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego. Jesteśmy podekscytowani szansą realizacji tych projektów i przekształcenia ich w rzeczywistość dla dobra społeczności koszalińskiej.
Opowiedzieliśmy też młodzieży o nowym działaniu Centrum Kultury 105 w Koszalinie, w ramach którego zostaną przeprowadzone konsultacje i konkurs na młodzieżowe inicjatywy kulturalne!
Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za zaangażowanie i pomysłowość! Wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla naszego miasta.

Spotkanie w V LO odbyło się 4 kwietnia
Spotkanie w II LO odbyło się 15 kwietnia

Spotkanie w VI LO odbyło się 17 kwietnia

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny,
realizowane przez Pracownię Pozarządową oraz Miasto Koszalin.

