• WESPRZYJ
  • O NAS
  • ZESPÓŁ
  • DZIAŁANIA
  • AKTUALNOŚCI
  • KONTAKT

KONFERENCJA „BIAŁY BÓR NA SZLAKU DIALOGU LOKALNEGO”

Posted on 2016-06-08

Podsumowaniem pierwszych miesięcy prac nad tworzeniem nowej strategii rozwoju turystyki w Gminie Biały Bór była konferencja, zorganizowana w Białoborskim Centrum Kultury 7 czerwca 2016 roku.

Podczas jednodniowego wydarzenia zapoznano uczestników z najważniejszymi wnioskami wynikającymi z przeprowadzonych badań wśród mieszkańców Gminy na temat stanu turystyki, mocnych i słabych stron w tym zakresie; zaprezentowano również dobre przykłady z budowania porozumień w zakresie rozwoju turystyki oraz partycypacyjnego tworzenia strategii rozwoju tego obszaru funkcjonowania samorządów.

Konferencja zgromadziła przeszło kilkadziesiąt osób – przedstawicieli urzędu, jego jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, sołtysów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Spotkanie było więc również okazją do szerszej dyskusji z mieszkańcami nad potrzebami i uwarunkowaniami Gminy w tym zakresie.

Wnioski z tej dyskusji oraz informacje przekazane przez prelegentów zostaną z pewnością wykorzystane w najbliższych miesiącach podczas kolejnych etapów prac nad kierunkami rozwoju turystki w Gminie Biały Bór.
.

zDSC_3885

 

 

 

 

Poprzedni wpis
BIERZEMY UDZIAŁ W FORUM PRAKTYKÓW PARTYCYPACJI
Następny wpis
KOLEJNE WALNE ZGROMADZENIE SIECI SPLOT ZA NAMI

Pracownia Pozarządowa

ul. Dworcowa 2,
75-201 Koszalin
tel. 782 921 700
biuro@pracowniapozarzadowa.pl

KRS: 0000026352
REGON: 331107397
NIP: 669-22-91-079

Biuro czynne:
Od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00-16:00

Po telefonicznym uzgodnieniu zapraszamy również w godzinach popołudniowych.