W ostatnich dniach odbyło się inspirujące spotkanie Pomarańczowej Drużyny, podczas którego wspólnie pracowaliśmy nad projektem mającym na celu wsparcie szczytnego zadania! Pomysł na tę inicjatywę zrodził się z potrzeby wsparcia zbiórki na remont przyszłego Domu Społecznika, którego funkcjonowanie podniesie poziom wsparcia organizacji pozarządowych w naszym mieście.
Uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem, a dzięki ich pasji i determinacji już niebawem będziemy mogli podzielić się z Wami efektami tej pracy. Na razie jednak nie zdradzimy więcej szczegółów – chcemy, aby efekt naszej pracy był dla wszystkich pozytywną niespodzianką. Czekajcie na szczegóły, bo zapowiada się coś naprawdę wyjątkowego!
Śledźcie nasze kanały informacyjne – wielkie rzeczy dopiero nadchodzą!


Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny,
realizowane przez Pracownię Pozarządową oraz Miasto Koszalin.

