17 czerwca na podwórzu naszej przyszłej siedziby rozbrzmiewały dźwięki fantastycznej muzyki, a to dzięki Fundacji Good Vibe, która zdecydowała się tu zorganizować pierwszy letni koncert w ramach Good Vibe Festival!
Teren podwórza wypełnił się gośćmi, radością i wspaniałą letnią atmosferą. Było to wyjątkowe i inspirujące wydarzenie. Fundacja Good Vibe jako pierwsza skorzystała z naszego terenu, aby zorganizować swoje wydarzenie.
Tak właśnie marzy nam się to miejsce – tętniące życiem, pełne różnorodnych wartości, wydarzeń łączących społeczność z różnych obszarów działalności.
Dziękujemy Fundacji Good Vibe za rozpoczęcie tu swojego festiwalu i cieszymy się, że mogliśmy wspomóc Wasze wydarzenie wolontariacko i organizacyjnie!









