Już dziś możecie składać swoje zgłoszenia w konkursie na najlepsze inicjatywy zrealizowane przez Was, czyli zachodniopomorskie organizacje pozarządowe.

To już piąta odsłona tego Konkursu; tym razem o miano Zachodniopomorskiego Lidera mogą starać się Wasze projekty realizowane w 2021 roku.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy od 24 października aż do 13 listopada!

Pokażcie wszystkim co ciekawego udało Wam się zrealizować w ubiegłym roku i z czego jesteście najbardziej dumni. Inicjatywy małe i duże, te realizowane w skali całego województwa albo tylko w Waszej miejscowości – pokazując je, promujcie zarówno swoją organizację jak i sektor pozarządowy z Pomorza Zachodniego.

Poniżej znajdziecie Regulamin Konkursu oraz formularze zgłoszeniowy, który po wypełnieniu możecie przesłać do nas pocztą lub e-mailem (podpisany skan). Szczególnie zachęcamy do korzystania z wersji formularza on-line.

Na najlepsze i najciekawsze inicjatywy czeka tytuł „Zachodniopomorskiego Lidera NGO 2022” a także dyplomy i nagrody pieniężne. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w listopadzie/grudniu.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Łukasz Cieśliński – tel. 609 144 511, lcieslinski@pracowniapozarzadowa.pl.

 

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WERSJA .doc

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WERSJA PDF

.

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego