Z ogromna przyjemnością zapraszamy na Galę z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych! W tym roku nasze święto uświetni Urszula Dudziak, która podczas swojego występu podzieli się z nami dużą dawką muzyki, energii i motywacji!

Gala jest zainicjowana i po raz dziewiąty organizowana przez Pracownię Pozarządową. Jest to wydarzenie podkreślające wkład organizacji pozarządowych w rozwój naszego Miasta. Podczas wydarzenia ogłosimy wyniki konkursu Prezydenta Miasta Koszalina pn. Koszaliński Lider NGO 2022 wyróżniającego najlepsze inicjatywy realizowane przez koszalińskie organizacje w minionym roku.

Zapraszamy 7 października (piątek) o godz. 18:00 do Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki. 

Kilkuset społeczników i społeczniczek razem w jednym miejscu - piękna energia!
Bądźcie tam razem z nami!

LINK DO REJESTRACJI NA WYDARZENIEWydarzenie współfinansowane jest ze środków Pracowni Pozarządowej, Miasta Koszalina oraz Arka Sp. z o.o. Sp.k.


 
 

Informacja dot. przetwarzania danych: Biorąc udział w wydarzeniu uczestnik / uczestniczka wyraża zgodę na to, że: – Administratorem jego danych osobowych jest Pracownia Pozarządowa mająca siedzibę w Koszalinie przy ul. Dworcowej 2. – Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w sposób spełniający warunki, o których mowa w art. 6 ust. 1 lit. c oraz art. 9 ust. 2 lit g. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679. – Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu organizacji Gali z okazji Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych. – Uczestnik / uczestniczka posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich edycji, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. – Pracownia Pozarządowa ma prawo na nieodpłatne wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika / uczestniczki utrwalonego w trakcie wydarzenia poprzez jego publikację w materiałach promocyjnych i informacyjnych w wersji elektronicznej (Internet) oraz drukowanej. – Uczestnik / uczestniczka, w przypadku braku możliwości udziału w Gali, zobowiązuje się do kontaktu z Pracownią Pozarządową w celu zwolnienia zarezerwowanego miejsca.