? Wszystkich społeczników, wolontariuszy i aktywnych mieszkańców zapraszamy na wspólny piknik. Spotkajmy się na luzie i spędźmy ze sobą trochę czasu. Będzie grill, ognisko i dobra energia! 😀
Podczas pikniku poznamy się lepiej, porozmawiamy w swobodnej atmosferze i wymienimy się dobrą energią. Chcemy też poświętować to jak super wspólnie zaprezentowaliśmy organizacje pozarządowe podczas Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych ?
? Zaproście wolontariuszy Waszych organizacji i Waszych bliskich.
? Jeśli tylko chcecie przynieście coś od siebie (kiełbaski, owoce, lemoniadę, koc).
? Bądźcie z nami! 😀
My zapewnimy podstawowy prowiant i naczynia, kijki na ognisko i węgiel do grilla.
? Spotykamy się 22 czerwca (sobota), godz. 17 w Piknik Parku (Plac Piknikowy, Koszalin przy ul. Kopernika, za Parkiem Wodnym), koło drewnianego napisu Koszalin.
W okolicy są parkingi bezpłatne i płatne.


