Dzień Dziecka spędziliśmy z dziećmi! Wraz z SP nr 4 im. Zdobywców Kosmosu w Koszalinie z ul. Podgórnej, na rodzinnym festynie dziękowaliśmy wczoraj młodzieży za cały rok aktywności, w tym za udział w szkolnym budżecie obywatelskim.
Dużo kolorowych stoisk, występów, warsztaty ekologiczne i dużo uśmiechów! Cieszy nas współpraca z sąsiadującą z nami szkołą i to, że byliśmy częścią dzisiejszego święta.
Dziękujemy za przemiłe wspólne chwile i widzimy się już w niedzielę na Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych! W Festiwalu Organizacji weźmie udział koło wolontariatu SP4 i sporo młodzieży z tej szkoły. Do zobaczenia w niedzielę!










Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny,
realizowane przez Pracownię Pozarządową oraz Miasto Koszalin.

