Jeśli prowadzicie swoją organizację kilka miesięcy – pamiętajcie, że warto zaplanować swoją działalność; jeśli działacie kilkanaście lat – tym bardziej warto raz na jakiś czas pomyśleć strategicznie i zaplanować kolejne lata działań. Konieczne do tego jest m.in. zaangażowanie członków i członkiń naszego zespołu a także chwila przerwy w codziennym zabieganiu. Jeśli macie ochotę, a zwłaszcza czas na zrobienie tej przerwy – zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu warsztatowym dotyczącym planowania strategicznego.
Podczas spotkania podpowiemy jak planować, przekonamy dlaczego warto to robić, pokażemy dobre praktyki w tworzeniu strategii i planów rozwojowych. Zapoznacie się również z narzędziem samooceny działalności, pomocnym w spojrzeniu „z boku” na swoją organizację.
Więcej szczegółów odnośnie spotkania oraz link do zapisów (zielony przycisk „rejestruj”) znajdziecie tutaj: LINK
Liczba miejsc ograniczona!



