28 stycznia odbył się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z Pomarańczową Drużyną przygotowaliśmy w naszej siedzibie pomarańczowy punkt, a w nim:
- bezpłatne wsparcie dla kwestujących (ciepłe napoje, poczęstunek, ogrzanie, toaleta)
- kolorowe ministudio zdjęciowe z fotografem
- wspólne szykowanie wielkiego serca z nakrętek na przyszłoroczną licytację
- naukę pierwszej pomocy od naszego wspaniałego ratownika Marcina Plondera przy wsparciu MiMed
- animacje, gry i zabawy dla każdego
- wspólny czas i dobra energia od Pomarańczowej Drużyny
Nasze drzwi się nie zamykały! Dziękujemy kwestującym, mieszkańcom, dzieciom, młodzieży, przyjaciołom z zaprzyjaźnionych organizacji oraz mediom za tak liczne odwiedziny! Cieszymy się, że mogliśmy Was ugościć! Spotkaliśmy się, aby wspólnie świętować i wspierać szczytny cel zbiórki. Dzień ten był pełen pozytywnej energii, śmiechu i wspólnego zaangażowania w pomoc jaką niesie WOŚP wraz z ich wolontariuszami i wolontariuszkami!













Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny
Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018–2030
Działanie sfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego i Miasta Koszalina

