Ważne i niezapomniane chwile – zamykamy halę Gwardia dla uchodźców z Ukrainy.
Zadziało się tu niesamowicie dużo dobra, emocji, relacji. Choć warunki fizyczne nie były najłatwiejsze, rekompensowała to atmosfera i wielkie wsparcie od wolontariuszy i darczyńców.
Osób potrzebujących z Ukrainy w Koszalinie jest obecnie tyle, że można im zapewnić noclegi w bardziej komfortowych warunkach. Żegnamy się więc z halą.
Zanim przejdziemy do podsumowań i podziękowań, dziś głos oddajemy osobom najważniejszym – tym które były na hali niemal nieustannie – wolontariuszom i mieszkańcom.
Posłuchajcie koniecznie przepięknego i wzruszającego reportażu Anny Winnickiej z Polskie Radio Koszalin o naszej pracy i codzienności na hali: LINK DO WYWIADU

