Koszaliński Budżet Obywatelski rozpoczęty! Miło nam poinformować, że i w tym roku nasze stowarzyszenie będzie partnerem Miasta w przeprowadzaniu budżetu obywatelskiego. Jest to dla nas ważne wyróżnienie, ponieważ dobrze przeprowadzony budżet obywatelski jest świetnym narzędziem aktywizowania mieszkańców. A na tym nam bardzo zależy!
Koszaliński BO coraz bardziej odchodzi od charakteru plebiscytu – w tym roku jeszcze ważniejszą rolę będą odgrywały spotkania z mieszkańcami. Takim podejściem Koszalin Centrum Pomorza wyprzedza wiele polskich miast. W ciągu najbliższych 6 tygodni czeka nas blisko 20 spotkań. Do zobaczenia!
PRACOWNIA POZARZĄDOWA PARTNEREM KOSZALIŃSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

Poprzedni wpis
SĄ JUŻ WYNIKI KONKURSU ASOS NA WSPARCIE OSÓB STARSZYCH
Następny wpis
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE ZLECIŁO NAM WAŻNE ZADANIA
