Prace w SP 7 Koszalin idą wyjątkowo dobrze!
Uczniowie i uczennice są pełni zaangażowania, aktywni, pełni pomysłów na rozwój szkoły.
Za nami już 10 spotkań w szkole! Pracujemy zarówno z uczniami, władzami szkoły, radą rodziców, nauczycielami, samorządem uczniowskim i kołem wolontariatu.
Liczymy, że dzięki naszej wspólnej pracy dzieci i młodzież z tej szkoły załapią bakcyla aktywności i poczują sens angażowania się. Wspólnie robimy dużo dobrego!






Projekt jest finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

