7 października Filharmonia Koszalińska wypełniła się pozytywną energią ludzi, którzy na co dzień zmieniają świat wokół siebie. Gala z okazji Dnia Koszalińskich Organizacji Pozarządowych po raz kolejny stała się wyjątkowym świętem lokalnych społeczników – pełnym inspiracji i poczucia wspólnoty.
Motyw przewodni tegorocznego wydarzenia, „Rób to, co kochasz”, doskonale oddawał ducha spotkania. To właśnie pasja i zaangażowanie sprawiają, że organizacje pozarządowe stają się siłą napędową pozytywnych zmian w naszym mieście i województwie. Wystąpienia, rozmowy i wspólne świętowanie przypominały, że to ludzie pełni wiary w sens swoich działań budują przestrzeń opartą na życzliwości, solidarności i współpracy.
Ogłosiliśmy również wyniki konkursów Koszaliński Lider NGO 2025 oraz Zachodniopomorski Lider NGO 2025 – nagrodzone oraz wyróżnione zostały najlepsze inicjatywy zrealizowane w ubiegłym roku przez organizacje z naszego miasta oraz województwa. Dzięki ogłoszeniu wyników konkursu wojewódzkiego gościliśmy na Gali również organizacje z całego województwa zachodniopomorskiego.
Nie obyło się bez podziękowań dla sponsorów i przyjaciół, którzy wsparli budowę szykowanego przez nas Domu Społecznika.
Wyjątkowego, muzycznego charakteru dodały tegorocznemu wydarzeniu Studio Piosenki Polskiej Pałacu Młodzieży w Koszalinie oraz Zespół MYASTA.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za Wasze zaangażowanie i obecność. To ważne, aby organizacje pozarządowe miały możliwość spotkania się i wspólnego celebrowania ich święta!













Działania współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Miasta Koszalina.
Działania współfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 20230 oraz Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030

