Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla koszalińskich organizacji posiadających status OPP – uprawnionych do pozyskiwania 1%.
Na spotkaniu:
- poznamy się wzajemnie,
- porozmawiamy o możliwościach współpracy,
- przekażemy ważną wiedzę dotyczącą obowiązków i praw związanych ze statusem OPP,
- zbierzemy nasze pomysły na przyszłoroczną akcję „Zostawiam 1% w Koszalinie”.
Spotykamy się:
.
czwartek, 27 kwietnia w godz. 16-19
w Pracowni Pozarządowej, Koszalin ul. Dworcowa 2.
Prosimy o zgłoszenia obecności pod linkiem: FORMULARZ
.
Spotkanie jest organizowane w ramach akcji „Masz Głos, Masz Wybór” oraz ze środków Miasta Koszalina w ramach funkcjonowania Centrum Organizacji Pozarządowych.

