Na sam koniec 2022 roku spędziliśmy wspólnie kilka dni w gronie naszej Drużyny. Podobnie jak w poprzednich latach wyjazd ten miał charakter integracyjny ale także edukacyjny i strategiczny.
Był czas na analizę nowej strategii Pracowni Pozarządowej, podsumowaliśmy najważniejsze wydarzenia z udziałem naszych wolontariuszy. Rozmawialiśmy również o planach na rok 2023, tak aby jak najskuteczniej wzmacniać działania naszego stowarzyszenia ale też wspierać inne organizacje i propagować aktywność wolontarystyczną w naszym regionie.
Cieszymy się już na nadchodzący rok!




