Z wielką dumą i radością współtworzyliśmy Zachodniopomorską Federację Pozarządową, a teraz w niej działamy. W dniach 2-3 czerwca uczestniczyliśmy w spotkaniu członków Federacji. To dla nas ważny czas – podsumowujemy i ewaluujemy nasze dotychczasowe działania, planujemy następne, wzajemnie inspirujemy się, nawiązujemy jeszcze większą współpracę między naszymi organizacjami. Z Jarosławca wróciliśmy z dużymi planami i dużą dawką motywacji. Jeśli chcecie dołączyć do tej ważnej sieci zachodniopomorskich organizacji – zapraszamy! Skontaktujcie się z nami, a we wszystkim Wam pomożemy! 🙂
.
.
[srizonfbalbum id=27]

