MAMY TO! W Konkursie FIO pozyskaliśmy 400.000 zł na wprowadzenie w Koszalinie ważnej zmiany – zbudujemy system wsparcia organizacji pozarządowych, którego tak w naszym mieście brakuje. To ważny i przemyślany projekt. Przed nami pracowite półtora roku. Dziś radosny dzień pełen spływających gratulacji – dziękujemy, że jesteście z nami! ? Już niebawem więcej szczegółów.
SUKCES! POZYSKALIŚMY ŚRODKI NA WSPARCIE KOSZALIŃSKICH ORGANIZACJI

