Pracownia Pozarządowa to cenione koszalińskie stowarzyszenie, które od blisko 22 lat wspiera lokalne fundacje, stowarzyszenia i wolontariat.

Od sierpnia 2022 r. objęliśmy opieką budynek przy ul. Podgórnej 16. Obecnie ruszamy z jego kosztownym remontem.

Konieczna jest hydroizolacja fundamentów, osuszanie piwnic, ocieplenie stropów, generalny remont wnętrz i montaż windy. Po remoncie miejsce to będzie służyło wszystkim osobom, które robią coś dla innych - wolontariuszom, społeczniczkom, fundacjom, stowarzyszeniom. Będziemy tu organizować wydarzenia charytatywne, koncerty, wystawy, pikniki, spotkania, wywiady, zajęcia dla dzieci i seniorów. Każdy kto chce działać znajdzie tu wsparcie. Będzie tu działało Centrum Organizacji Pozarządowych i Centrum Wolontariatu. Chcemy odkryć i pokazywać historię tego miejsca oraz natchnąć je nowoczesnością i zacząć nowy piękny rozdział życia tego budynku. Zachęcamy do budowy tego miejsca z nami. Razem stwórzmy przestrzeń, która będzie tętniła życiem, pozytywną energią, pasją i dobroczynnością.

Każda kwota dołożona do naszego remontu jest dla nas bardzo ważna. Pozwoli nam zakupić materiały oraz doda nam wiatru w skrzydła.

LINK DO ZBIÓRKI

Dziękujemy!