Wspólne zespoły międzybranżowe ds. tworzenia, wdrażania lub ewaluacji lokalnych polityk publicznych są ważnym narzędziem włączania obywateli w proces zarządzania samorządem. Dlatego wspieramy tworzenie tych ciał dialogu i chętnie bierzemy udział w ich pracach. 4 lipca weszliśmy w skład kolejnego zespołu. Decyzją Prezydenta Miasta Koszalina nasza przedstawicielka Monika Widocka została członkinią Zespołu ds. wdrażania, monitoringu i ewaluacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Koszalin na lata 2016-2020. Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy powołania Zespołu – to ważne by samorządy nie wdrażały swoich strategii samodzielnie.
WESZLIŚMY W SKŁAD KOLEJNEGO WSPÓLNEGO ZESPOŁU

Poprzedni wpis
POLECAMY BEZPŁATNE STAŻE ZAGANICZNE
Następny wpis
ŁUKASZ CIEŚLIŃSKI – CZŁONKIEM ZRDPP 2016 – 2019
