Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy tegoroczną, pierwszą edycję konkursu na bony edukacyjne w województwie zachodniopomorskim. Inicjatyw spotkała się z dużym odzewem wolontariuszy i wolontariuszek – cieszymy się, że dzięki otrzymanym środkom ich aktywność społeczna będzie jeszcze bardziej efektywna!
Kolejnymi osobami, które uzyskały bony edukacyjne zostały/zostali:
Teresa Labisch – Koszalin – 1000 zł
Beata Połubiak (Liderka grupy wolontariuszy) – Polanów – 1000 zł
Agata Ustyjańczyk – Radowo Małe – 1000 zł
Bogusław Zienkiewicz – Łobez – 1.000 zł
Serdecznie gratulujemy osobom nagrodzonym!
Już teraz zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, która odbędzie się w przyszłym roku. Śledźcie informacje na naszej stronie oraz profilu FB!
.


