Jeśli masz ochotę podziałać z Pomarańczową Drużyną i wspólnie zrobić coś dobrego dla otoczenia i przyrody, zapraszamy do wspólnych prac porządkowych. Razem posprzątamy ogród przy budynku na Podgórnej oraz sąsiednie ulice i tereny zielone. Wspólne sprzątanie okolicy przynosi wiele korzyści, zarówno dla społeczności, jak i dla środowiska. Dlatego warto angażować się w takie działania i wspólnie dbać o otoczenie!
Po wspólnej pracy czeka nas zasłużony odpoczynek i zabawa – grillowanie! Zamierzamy spędzić miło czas przy grillu, więc przygotujcie się na pyszne jedzenie i dobre towarzystwo.
Kiedy: sobota, 23 marca w godz. 12:00 – 14:00
Gdzie: ul. Podgórna 16
Będzie nam bardzo miło jeśli do nas dołączycie! Zapraszamy! 🧡



Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny,
realizowane przez Pracownię Pozarządową oraz Miasto Koszalin.

