16 czerwca w Szkole Podstawowej nr 7 w Koszalinie odbyło się wydarzenie podsumowujące współpracę w ramach projektu „Szkolny Budżet Obywatelski”. Wspólnie z kadrą oraz uczennicami i uczniami SP 7 świętowaliśmy podczas pikniku z okazji Dnia Przyjaciela.
Boisko szkolne tętniło śmiechem, kreatywnością i pełną radości atmosferą. Był to czas pełen różnorodnych aktywności, stoisk warsztatowych i konkurencji sportowych.
Piknik stanowił pole do celebrowania osiągnięć i aktywności młodzieży w Szkolnym Budżecie Obywatelskim. Wspólnym radosnym wydarzeniem uczciliśmy rok współpracy oraz podziękowaliśmy młodzieży za ich aktywność w SBO, kole wolontariatu, zbiórkach szkolnych i za zaangażowanie w dobro szkoły.












Materiał dotyczący wydarzenia udostępniony dzięki Telewizji Kablowej Koszalin:

Projekt pn. „Szkolny budżet obywatelski w Koszalinie” o wartości 99 880,97 euro finansowany jest przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z Funduszy EOG
w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny

