Podczas Koszaliński Festiwal Organizacji Pozarządowych młodzież brała udział w grze – odwiedzała stoiska organizacji i zdobywała punkty biorąc udział w przygotowanych aktywnościach, grach, zabawach i warsztatach.
W zabawie wzięły udział dzieci z 16 koszalińskich placówek. Wygrała szkoła SP10 Koszalin Szkoła Podstawowa nr 10 im. Stefana Żeromskiego w Koszalinie, której uczniowie i uczennice oddali najwięcej wypełnionych kart gry. Gratulujemy! ??
Nagroda, czyli zestaw puf dla uczniów, już do Was zmierza! ?














